Ta strona korzysta z technicznych i przyswajalnych plików cookie oraz plików cookie stron trzecich użytkownika w formacie grupowym, aby uprościć nawigację online i chronić korzystanie z usług. Aby dowiedzieć się więcej lub odmówić zgody na użycie jednego lub dowolnego z plików cookie, kliknij tutaj. Zamknięcie tego banera, przeglądanie tej strony lub kliknięcie czegokolwiek będzie traktowane jako wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie.

Zamknij

Order of Malta

Komendanci Oddziałów Fundacji

 

1. Piotr Moskwik – Komendant oddziału Andrychów

piotr.moskwik@zakonmaltanski.pl tel. 728 448 299

 

2.     Paweł Sułowski – Komendant oddziału Bielsko-Biała:

pawel.sulowski@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 536

 

3.     Krzysztof Kania – Komendant oddziału Głogoczów:

krzysztof.kania@zakonmaltanski.pl             tel. 605 666 485

 

4.     Paulina Skowyra – Komendant oddziału Grobniki:

paulina.skowyra@zakonmaltanski.pl             tel. 601 713 402

 

5.     Aleksandra Węglarzy – Komendant oddziału Katowice:

aleksandra.weglarzy@zakonmaltanski.pl

 

6.     Mariusz Zawada – Komendant oddziału Kęty:

mariusz.zawada@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 703

 

7.     Dariusz Sałata – Komendant oddziału Krosno:

dariusz.salata@zakonmaltanski.pl       tel. 694 484 569

 

8.    Grzegorz Rozmus – Komendant oddziału Krzeszowice

grzegorz.rozmus@zakonmaltanski.pl            tel. 602 430 831
9.  Piotr Przybyłowski –  Koordynator oddziału Nysa:

tel. 539 958 161

 

10.  Małgorzata Pelc – Komendant oddziału Rzeszów:

malgorzata.pelc@zakonmaltanski.pl            tel: 575 998 220

 

 

Komendanci Filii Fundacji

 

1.     Andrzej Pyszka – Komendant fili Bydgoszcz

andrzej.pyszka@zakonmaltanski.pl        tel. 501 552 452

 

2.     Edyta Bielec – Komendant fili Kraków

edyta.bielec@zakonmaltanski.pl            tel. 533 330 215

 

3.    Marek Zając – Komendant fili Oświęcim

marek.zajac@zakonmaltanski.pl

 

4.    Marek Zemła – Komendant fili Toruń

tel. 609 717 224

 

5.    Kazimierz Górski- Komendant fili Warszawa

kazimierz.gorski@zakonmaltanski.pl            tel. 575 997 090

 

6.    Maria Mańkowska – Komendant fili Wrocław

maria.mankowska@zakonmaltanski.pl